Lokalizacja przecieków

Lokalizacja przecieków jest usługą polegającą na precyzyjnym ustaleniu miejscu przecieku wody oraz ograniczenia szkód do minimum. Stosowane przez nas metody lokalizacji wycieków wraz z naszym doświadczeniem gwarantuje szybkie i fachowe rozwiązanie problemu.

Wykrywanie przecieków przeprowadzamy z użyciem certyfikowanych urządzeń pomiarowych. Dzięki temu znajdziemy źródło problemu w najkrótszym czasie. Chcesz, by budynek był suchy, czysty i bezpieczny?

Masz wyciek w domu lub mieszkaniu? Zadzwoń: Działamy szybko i skutecznie!

Ustalamy miejsca wycieków przy pomocy metod bezinwazyjnych. Aby zlokalizować wyciek wody w domu lub w mieszkaniu nie trzeba kuć ścian i podłóg a tym samym oszczędzić czas i pieniądze.

Lokalizujemy wycieki i przecieki:

  • z instalacji wodnej,
  • z kanalizacji,
  • z ogrzewania podłogowego,
  • z centralnego ogrzewania.

Mierzymy i określamy wilgoć i zawilgocenie w budynkach.

Wykrywamy przecieki w dachach, balkonach, stropodachach, ścianach, stropach, elewacjach i piwnicach.

W naszych działaniach w pierwszej kolejności wykorzystujemy metody bezinwazyjne. Zawsze staramy się o to, aby jak najbardziej to tylko możliwe, zminimalizować straty związane ze zlokalizowaniem i usunięciem występującej awarii czy usterki. Rozkucie całej łazienki czy płytek na całym ogrzewaniu podłogowym to żadna sztuka i każdy to potrafi. Nasze działania mają za zadanie wskazanie miejsca występowania awarii i wskazania przyczyny problemu aby straty były jak najmniejsze a problem został usunięty najszybciej jak to tylko możliwe.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem takim jak m.in. kamery termowizyjne, kamery inspekcyjne oraz pozostała aparatura i przyrządy pomiarowe niezbędne do podjęcia próby skutecznego pokonania stojącego przed nami zadania.

Zadzwoń

797 344 339

Telefon dostępny 24h

Napisz do nas

biuro@pozalaniu-24.pl

Odpiszemy tak szybko jak będzie to możliwe

Lub wypełnij formularz