Pogotowie zalania 24h    797 344 339

Wszechstronne usługi
pozalaniu24
Ciechanów

Zalania, problemy z lokalizacją przecieku, jak również niwelacja skutków tych wydarzeń w postaci skutecznego osuszenia, oczyszczania i dezynfekcji przestrzeni to wyzwania, które podejmujemy każdego dnia. Nasze kompleksowe podejście do awarii, usterek i kłopotów wymagających specjalistycznego wsparcia pozwala nam zaoferować mieszkańcom Ciechanowa i okolic 24 godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu.

W ramach naszej pracy działamy wielowymiarowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaradzić najróżniejszym problemom, w tym oferując profesjonalne osuszanie budynków i poszczególnych lokali, usuwając zanieczyszczenia, wirusy i bakterie, a także świadczymy usługi związane z dezynfekcją pomieszczeń objętych kwarantanną ( w związku z COVID-19). Z naszym wsparciem zyskać można skuteczna likwidację szkód związanych z zalaniem mieszkań, domów, biur i im podobnych lokali, magazynów czy budynków instytucji publicznych.

Szukasz profesjonalnej pomocy?

U nas znajdziesz wsparcie o każdej porze!

W ramach naszych usług zapewniamy bezpłatne oględziny, a ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniamy najlepiej dopasowane metody radzenia sobie z zalanymi przestrzeniami. Oferujemy skuteczne osuszanie i dezynfekcję pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy, nasz zespół z powodzeniem osusza i dezynfekuje zalane powierzchni, likwiduje źródła przecieków, oczyszcza i odkaża zalane podłogi i ściany wraz z warstwami izolacyjnymi, jak i inne elementy zabudowy. Za sprawą specjalistycznego sprzętu jak generatory ozonu, maszyny do czyszczenia suchym lodem czy osuszacze wysokiej klasy, pomagamy Państwu przywrócić przestrzenie do doskonałego i bezpiecznego dla użytkowników stanu sprzed zalania lub zanieczyszczenia. Zachęcamy do kontaktu!

Lat doświadczenia
0
Klientów
0
Oddziałów
0
  • dezynfekcja, czyszczenie oraz osuszanie z wykorzystaniem środków bakteriobójczych
  • odkażanie pomieszczeń po kwarantannie
  • osuszanie budynków, mieszkań, pomieszczeń gospodarczych czy piwnic po zalaniu
  • osuszanie warstw izolacji budynków
  • dezynfekcja pojazdów, samochodów
  • dezynfekcja biur, pomieszczeń firmowych, mieszkań
  • ozonowanie pomieszczeń oraz pojazdów
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
Gdzie jesteśmy?

Poznaj lokalizacje naszych oddziałów

Co o nas myślą?

Opinie naszych klientów

Kamil P

Ciechanów

Fabryczna 4, 06-400 Ciechanów
236 82 40 77
biuro@pozalaniu-24.pl