pozalaniu-24-osuszanie-piwnic_wypompowanie-wody

Lokalizacja: Dom jednorodzinny- Łęczna

Klient: Indywidualny, dom prywatny

Usługa: Osuszanie piwnicy

Niedawne ulewy dały właścicielom domów siwe znaki, zalane piwnice zewnętrzne czy podpiwniczenia budynków oraz dachy stały się normą w zgłoszeniach do Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz naszej firmy.

Osuszanie piwnicy

Dzisiejszy klient posiada piękny jednorodzinny dom w miejscowości położonej niedaleko Lublina. Po ostatnim zerwaniu chmury, jego piwnica została doszczętnie zalana i tak pojawiliśmy się u niego my Pozalaniu-24.pl.

Zawsze pierwszym etapem takiego zdarzenia jest wykonanie dokumentacji i zgłoszenie zalania do Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Umożliwia to ocenę zniszczeń i wysokość odszkodowania. Już na tym etapie często towarzyszymy klientom, podpisując z nim cesję, dzięki czemu całość wykonanej pracy oraz dokumentacji leży po naszej stronie.

Po wykonaniu niezbędnych czynności rozpoczęliśmy  osuszanie pomieszczenia. Pierwszy etap osuszania w każdym zalaniu wygląda identycznie- należy usunąć nadmiar wody oraz wilgotne tekstylia w celu uniknięcia dalszego niszczenia ścian i posadzki. Następnym etapem jest osuszanie maszynowe, w tym celu wykorzystaliśmy maszyny ssąco-tłoczące. Osuszanie warstwy podpodłogowej jest jednym z najważniejszych elementów osuszania, niewykonanie tego etapu powoduje dalsze niszczenie i niebezpieczeństwo dla użytkowników. W naszej firmie każdy etap osuszania jest przeprowadzany gruntownie przez wysokiej jakości sprzęt, w tym miernik wilgotności. Umożliwia nam to dopasowanie odpowiedniej formuły osuszania oraz daje pewność perfekcyjnie wykonanej roboty. Zawsze także dezynfekujemy dane pomieszczenie, aby uniknąć powstawania pleśni i innych czynników chorobotwórczych. Nasz klient po zakończeniu działań otrzymał również gwarancję na wykonane usługi i certyfikat jakości, dzięki czemu ma pewność doskonale wykonanego zleconego zadania. Tacy już jesteśmy, dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo klienta każdego dnia