Najczęstsze zadawania pytania

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1668550855639{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][trx_sc_content size=”75p” float=”center” number_position=”br” title_style=”default” class=”wpcf7_button_center”][trx_sc_title title_style=”default” title_tag=”h1″ title_align=”center” title=”FAQ” description=”Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania”][/trx_sc_content][vc_single_image image=”1189″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”Jaki jest zakres waszych usług?”]

Firma Dry Touch Solutions specjalizuje się w usuwaniu szkód spowodowanych przez wodę, takich jak lokalizacja i naprawa wycieków, awaryjne osuszanie budynków oraz dezynfekcja i odgrzybianie pomieszczeń.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Czy jesteście w stanie szybko przyjechać na miejsce awarii?”]

Tak, nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko przyjechać na miejsce awarii i rozpocząć usuwanie szkód.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Jaki jest koszt waszych usług?”]

Koszt naszych usług zależy od rodzaju i skali szkód oraz rodzaju wykonywanych prac. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę po zebraniu szczegółowych informacji o zakresie prac.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Czy oferujecie gwarancję na wykonane prace?”]

Tak, oferujemy gwarancję na wszystkie wykonywane przez nas prace. Szczegóły gwarancji zostaną przedstawione w umowie.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Czy oferujecie Państwo usługi awaryjne, tj. dostępne 24 godz”]

Tak, oferujemy usługi awaryjne, które są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Czy wasza firma jest certyfikowana przez IICRC?”]

Tak, nasza firma jest certyfikowana przez IICRC (Instytut Szkoleń i Certyfikacji w Dziedzinie Usuwania Szkód). Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania standardów i procedur IICRC, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”W jakich miastach świadczycie Państwo swoje usługi?”]

Firma Dry Touch Solutions świadczy swoje usługi na terenie całego kraju.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”Czy korzystacie z nowoczesnych technologii i sprzętu?”]

Tak, nasza firma korzysta z nowoczesnych technologii i specjalistycznego sprzętu do usuwania szkód, takiego jak detektory wycieków, mikrofony do wykrywania szumów, kamerki do inspekcji rur oraz profesjonalne osuszacze. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie i szybko usunąć , każdą awarię i każde zlanie .

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_images_carousel images=”1204,1199,1190″ img_size=”large” autoplay=”yes”][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top