Osuszanie powierzchni SZYBKO . SPRAWNIE . TANIO Czytaj więcej Kontakt

Wszechstronne usługi pozalaniu24 Siedlce

Zalania, problemy z lokalizacją przecieku, jak również niwelacja skutków tych wydarzeń w postaci skutecznego osuszenia, oczyszczania i dezynfekcji przestrzeni to wyzwania, które podejmujemy każdego dnia. Nasze kompleksowe podejście do awarii, usterek i kłopotów wymagających specjalistycznego wsparcia pozwala nam zaoferować mieszkańcom Siedlec i okolic 24 godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu.

W ramach naszej pracy działamy wielowymiarowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaradzić najróżniejszym problemom, w tym oferując profesjonalne osuszanie budynków i poszczególnych lokali, usuwając zanieczyszczenia, wirusy i bakterie, a także świadczymy usługi związane z dezynfekcją pomieszczeń objętych kwarantanną ( w związku z COVID-19). Z naszym wsparciem zyskać można skuteczna likwidację szkód związanych z zalaniem mieszkań, domów, biur i im podobnych lokali, magazynów czy budynków instytucji publicznych.

Szukasz profesjonalnej pomocy? U nas znajdziesz wsparcie o każdej porze! Zapraszamy do kontaktu!

W ramach naszych usług zapewniamy bezpłatne oględziny, a ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniamy najlepiej dopasowane metody radzenia sobie z zalanymi przestrzeniami. Oferujemy skuteczne osuszanie i dezynfekcję pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy, nasz zespół z powodzeniem osusza i dezynfekuje zalane powierzchni, likwiduje źródła przecieków, oczyszcza i odkaża zalane podłogi i ściany wraz z warstwami izolacyjnymi, jak i inne elementy zabudowy. Za sprawą specjalistycznego sprzętu jak generatory ozonu, maszyny do czyszczenia suchym lodem czy osuszacze wysokiej klasy, pomagamy Państwu przywrócić przestrzenie do doskonałego i bezpiecznego dla użytkowników stanu sprzed zalania lub zanieczyszczenia. Zachęcamy do kontaktu!

Nasz zespół oferuje wsparcie w zakresie usług jak:

Osuszanie

Dlaczego warto

Wilgoć ma destrukcyjny wpływ nie tylko na konstrukcje i izolacje budynków, ale co gorsza – na zdrowie. Zawilgocone mieszkanie to prosta droga do infekcji dróg oddechowych, alergii, zaburzeń hormonalnych, a nawet nowotworów! Światowa Organizacja Zdrowia donosi, że na astmę choruje ponad 235 milionów osób na świecie, a jedną z głównych przyczyn jest właśnie pleśń.

14

Lat na rynku

30000m2

Osuszonej powierzchni

99%

Zadowolonych klientów

nasza oferta

Zalety współpracy

Dezynfekcja i ozonowanie

Wśród naszych głównych usług wymienić należy dezynfekcję pomieszczeń z wykorzystaniem bezpiecznych środków bakteriobójczych. Realizujemy także szereg zadań w zakresie ozonowania wnętrz pojazdów komunikacji miejskiej, jak również pojazdów firmowych i prywatnych. Doskonała organizacja pracy i najwyższej jakości sprzęt oraz profesjonalne metody działania, pozwalają nam skutecznie zwalczać wirusy i inne zanieczyszczenia. W naszej pracy w rejonie Lublina bazujemy na wszelkich wymaganych zaleceniach instytucji sanitarno-epidemiologicznych.

Sprzątanie piwnic po zalaniu fekaliami i dezynfekcja

Nieprzyjemne w konsekwencjach zalania, w tym te związane z wybiciem szamba czy kanalizacji nie stanowią dla nas problemu. Mieszkańcy Lublina mogą liczyć u nas na wsparcie w profesjonalnych pracach porządkowych, dezynfekcji i osuszaniu zalanych pomieszczeń czy piwnic. Nie straszne nam zalania wodą ani fekaliami, a do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie. Dbamy o to, aby miejsca po wykonaniu naszych usług mogły pełnić swoje dawne funkcje, w tym dzięki dokładnej dezynfekcji. Zachęcamy również do instalacji detektorów zalania, z którymi możliwe jest przeciwdziałaniem ich przykrym skutkom.

Osuszanie zalanych wodą budynków

Zalania to wyjątkowo kłopotliwe zdarzenia, które mogą skutecznie uniemożliwić użytkowanie budynków czy poszczególnych pomieszczeń. Z pomocą naszej ekipy, możliwe jest pełne osuszenie i doprowadzenie do stanu użyteczności wszelkich zalanych wnętrz, w tym warstw izolacji podłóg, ścian czy sufitów. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować kompleksowe wsparcie w walce z wilgocią w lokalach, mieszkaniach, piwnicach itp. Dodatkowo zajmujemy się przygotowaniem pełnej dokumentacji, formalnościami z ubezpieczycielami, a także oferujemy bezpłatną wycenę. Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują wsparcia z okolic miasta Lublin.

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Adres

Henryka Sienkiewicza 40, 08-110 Siedlce

Kontakt