Pozalaniu-24.pl

Masz zalane mieszkanie, dom, pomieszczenie gospodarcze lub potrzebujesz naszej pomocy przy lokalizacji przecieku?

Zadzwoń do nas, załatwimy sprawę solidnie 🙂 !

Zalanie Ściekami

Zalanie ściekami w piwnicy jest poważnym problemem, który może spowodować znaczne szkody i zagrożenia dla zdrowia. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, niezwłocznie należy podjąć działania, aby usunąć zanieczyszczenia i zapobiec dalszym szkodom.

Firma Dry Touch Solution oferuje profesjonalne usługi pomocy po zalaniu ściekami w piwnicy. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć zanieczyszczenia i oczyścić miejsce zalania.

Podczas pracy zachowujemy odpowiednie środki ostrożności i zabezpieczamy miejsce przed dostępem osób trzecich. Nasz zespół posiada odpowiedni sprzęt ochrony indywidualnej oraz dezynfekuje miejsca dotknięte awarią, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób.

Po zakończeniu pracy piwnica jest czysta i bezpieczna, a my gwarantujemy pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Firma Dry Touch Solution działa przez całą dobę, dlatego niezależnie od pory dnia czy nocy, możesz na nas liczyć w przypadku awarii ścieków w piwnicy.

Jeśli potrzebujesz pomocy po zalaniu ściekami w piwnicy, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę i służymy pomocą w każdej sytuacji.

Posiadamy Numer Alarmowy !

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Kontakt
Nasza Lokalizacja
Odwiedź nas !

Wyślij nam wiadomość !

Nasz zespół odpowie Ci najszybciej
jak tylko to możliwe 🙂 !

  Pozalaniu-24.pl
  Telefon: 797 - 344 - 339
  Email : biuro@pozalaniu-24.pl
  Ul. Apteczna 1B
  05-075 Warszawa
  NIP : 9522235273

  © 2023 – Wszelkie prawa zastrzeżone przez Pozalaniu-24.pl , Strona została wykonana przez : Geometry Graphics

  Scroll to Top