Lokalizacja: Dom prywatny, okolice Nadarzyna

Klient: Prywatny

Okres zimowy ostatnimi czasy obfituje w naszej firmie w lokalizowanie przecieków, osuszanie oraz odgrzybianie budynków. Dziś opowiemy wam historię osuszania domu z wilgocią sięgającą 130 cm widoczną, dzięki odpowiednim urządzeniom na ścianach.

Do Pozalaniu-24 zgłosił się klient, u którego w domu wolnostojącym doszło do masywnego wycieku wody. Podczas rozmowy okazało się, że wilgoć na ścianach była widoczna już do

100 cm ponad poziom podłogi. Postanowiliśmy się tym zająć jak najszybciej. W pierwszym etapie osuszania zajęliśmy się dokumentowaniem strat, zaproponowaliśmy cesję, dzięki której cały proces kontaktu z Zakładem Ubezpieczeniowym oraz proces dokumentacji strat leżał po naszej stronie oraz przede wszystkim zlokalizowaliśmy wyciek. Jak przebiega lokalizacja wycieku?

W Pozalaniu-24 posiadamy profesjonalny sprzęt umożliwiający wykrycie miejsca przecieku wody oraz doświadczoną kadrę pracowniczą, dzięki czemu ograniczamy wielkość szkód niezbędnych do uzyskania dostępu do przecieku.

W tym przypadku przeciek znajdował się w podłodze i jego źródłem była uszkodzona rura doprowadzająca wodę do mieszkania. Dzięki nowoczesnej technologii udało nam się dostać do niej poprzez usunięcie tylko niewielkiego elementu podłogi, sama zaś wymiana elementu zajęła niecałe pół godziny.

Kolejnym etapem w sytuacji zalania jest ocena powikłań. Wykwalifikowana kadra pracownicza naszej firmy, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnym urządzeniom oceniła, że wilgoć w ścianach osiągnęła poziom aż 130 cm. Dzięki takim informacjom oraz długoletniej praktyce w tym fachu mam możliwość dostosowania najkorzystniejszego  sposobu osuszania domu. W opisywanej sytuacji zajęło nam to tylko 14 dni, dzięki wykorzystaniu najnowszej jakości technologii.  Oczywiście jak po każdej naszej interwencji właściciel mieszkania otrzymał od nas certyfikat jakości oraz gwarancję na wykonane usługi.

Zalany dom, wilgoć w mieszkaniu a ty nie wiesz co zrobić? Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą oraz setkami historii na naszym blogu od  naszych zadowolonych klientach.

Najnowsza historia dotyczy mieszkania, w którym wilgotność sięgała poziomu 130 cm nad poziomem podłogi. Rozpoznaliśmy przyczynę bez konieczności skuwania całości podłogi, dzięki najwyższej klasy maszynom oraz rozpoczęliśmy proces osuszania. Ile to trwało i czy nam się udało? Sprawdź już teraz na naszym blogu.

Osuszanie mieszkania czy domu wolnostojącego po zalaniu jest trudnym zadaniem nawet dla doświadczonych specjalistów. W najnowszej poście na naszym blogu przedstawiamy wam historię domu wolnostojącego w okolicach Nadarzyna, gdzie wilgotność na ścianach sięgała aż 130 cm powyżej podłogi. Czy udało nam się osiągnąć zadowalający efekt? Czy napotkaliśmy jakieś trudności? Już dziś sprawdź to na naszej stronie internetowej w zakładce  „blog”.